bVhzTbRAkO3kCrI_thF6QhwV4l6oclARbMPbJYha0lI

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Nowy Targ

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to brak konieczności kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Nowy Targ oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Nowy Targ będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Nowy Targ

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *